Приєднуйтесь! Хай живе Україна!
У цьому місяці ми вирішили взяти участь у зборі коштів для наших бійців, у благодійному фонді Сергія Притули "Пекельні Тачки".

Компанія Stvol не одноразово перераховувала гроші на підтримку ЗСУ і волонтерам, розуміючи необхідність допомоги бізнесом нашим захисникам. У цьому місяці ми вирішили взяти участь у зборі коштів для наших бійців, у благодійному фонді Сергія Притули "Пекельні Тачки". До кінця місяця, відсоток коштів від продажу перейде на придбання нової машини швидкої допомоги. Сподіваємось, що вже наприкінці січня нова автівка стане незамінним помічником та врятує не одне життя. Приєднуйтесь! Хай живе Україна!

***

Завдяки нашій акції, нам з Вами вдалося зібрати 760 тис.грн, які були перераховані на рахунок благодійного фонду Сергія Притули "Пекельні Тачки" для наших бійців. Сподіваємося, що найближчим часом буде знайдено потрібну машину.
Чекайте на фотозвіт 😉 Слава Україні!
 
***
 
💙💛 З радістю повідомляємо що на кошти, які ми передали фонду Сергію Притули "Пекельні тачки для ЗСУ" придбано не одну, а цілих 2 машини — пікап Ford Ranger та швидку допомогу, які вже передані на лінію фронту. Сподіваємось, що нові автівки стануть незамінними помічниками та врятують не одне життя. Не будь байдужим, приєднуйся 💙💛!