Всі товари, що продаються в інтернет-магазині STVOL ввезені в Україну у повній відповідності до чинного законодавства України.

Ми несемо відповідальність за якість товару, який продаєтеся в нашій мережі, що забезпечується сервіс-центром STVOL. Гарантійні зобов’язання за кожним видом товару визначаються виробником товару. У разі, якщо конкретні гарантійні строки не визначені виробником, то вони у будь-якому разі не перевищують строк у 1 рік, із дати придбання товару.

Всі товари в нашому інтернет-магазині оглянуті і перевірені та надаються в пакуванні, яке передбачено виробником.

Ви можете повернути куплені в нашому інтернет магазині товари, якщо вони не були в експлуатації, протягом 14 днів з моменту покупки, без пояснення причин за умови відсутності потертостей, подряпин і інших пошкоджень відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», а саме у відповідності до статті 9 Закону.

У разі виявлення недоліків товару, обмін, повернення та ремонт товарів проводиться відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» (термін ремонту становить до 14 днів), а саме у відповідності до статті 8 Закону.

Акцентуємо, що у разі виникнення питань, пов'язаних із гарантійними зобов’язаннями, та/чи з питань стосовно обміну, поверненню товарів, на які поширюється дозвільна система, то вони підлягають розгляду із обов’язковим пред’явленням (надання копії) дозволу (витягу з ЄРЗ), на такий товар.

Гарантійні зобов’язання поширюються виключно на первісного покупця і не передаються іншим третім особам, якщо інше не вбачається із вимог чинного законодавства.