Перший міжнародний форум "Правове регулювання обігу зброї в Україні: нові виклики та перспективи вирішення"
Перший міжнародний форум "Правове регулювання обігу зброї в Україні: нові виклики та перспективи вирішення" відбувся 12 квітня 2024 року в місті Києві. Форум став безпрецедентним майданчиком зустрічі провідних професіоналів усіх зброярських галузей України - виробників та імпортерів зброї, профспілки захисників, народних депутатів України, представників експертних установ, провідних науковців, спортсменів і спортивних організацій, військовослужбовців та адвокатів.

Суттєву роль в організації Форуму внесла Зброярська компанія STVOL в особі її засновника Володимира Максименка та першого заступника директора, який брав участь у панельній дискусії.
Позиція STVOL полягає у тому, що у поточних реаліях профільний закон є необхідним для подальшого існування нашої Держави. Зважаючи, що профільний закон тягне за собою ланцюжком і інші зміни, які створять нову соціальну та юридичну культуру. Зокрема розвиток профільних галузей, створення нових робочих місць, підвищення культури поводження зі зброєю, виховання молоді, беручи до уваги значний влив на обороноздатність держави, то невідкладне прийняття та набуття чинності нового закону є без перебільшення запорукою стабільного розвитку України.
Підтримка з боку законотворців дає надію, що велика зброярська галузь держави буде почута та історичний момент прийняття Закону України про зброю відбудеться найближчим часом.
В процесі роботи Форуму сформовано робочу групу, яка працює над колективною резолюцією форуму, яка, одразу після підписання учасниками, буде невідкладно направлена Президенту України, у профільні комітети Верховної Ради України, народним депутатам, Кабінету міністрів України.