Курси за програмою МВС - це курси з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування.

Дані курси є необхідною умовою для отримання дозволу на придбання вогнепальної, холодної метальної, пневматичної зброї, пристрої травматичної дії, контрольованого Національною поліцією України.Курси пропонують повний обсяг інформації з усіх питань, що стосуються придбання, зберігання і використання зброї.

Розклад занять: по четвергах  з 10:00 до 16:00

Іспит: четвер з 17:30 до 18:30

Програма затверджена МВС України та складається з наступних основних розділів:

Правовий:

Статті кримінального та адміністративного кодексів, які зобов'язаний знати власник зброї - статті, що безпосередньо стосуються питань придбання, зберігання, транспортування та використання зброї. Цей розділ дає знання з питань застосування та заборони на застосування зброї, про заходи безпеки, про реєстрацію та перереєстрацію зброї, а також про необхідні дії в екстремальних ситуаціях. Крім того, вивчається Закон України про Національну поліції, накази та інструкції Національної поліції України, постанови КМ України, які є керівними документами в даній сфері. Приділяється велика увага огляду законів України, що стосуються питань володіння мисливською зброєю і його застосування.

Технічний:

Розділ дає необхідне уявлення про матеріальну частину зброї (ТТД). Містить відомості про способи і прийоми стрільби, зберіганні, транспортуванні, складанні / розбиранні, догляду за зброєю. Вивчаються причини можливих несправностей та способи їх усунення.

Медичний:

В цьому розділі висвітлені правила надання першої медичної допомоги.

Після закінчення навчання складається іспит.

Вартість навчання - 500 грн., 

Методичний посібник - 50 грн.

Для отримання довідки необхідно надати паспорт.


Додаткова інформація за телефоном  +38 095 042 70 56
Андрій Анатолійович
(по буднях з 10:00 до 18:00)

 

* На курсах необхідно мати блокнот та ручку для конспекту.