Beretta Club
30 января 2018

Beretta Club

Дорогі друзі,

Ми раді анонсувати вам спільний проект компаній Stvol та Beretta, який став результатом кропіткої співпраці та втілення в життя чисельних розробок обох компаній. Сьогодні в Україні компанії Stvol та Beretta стали символом справжньої якості та прагнення дарувати найкраще своїм шанувальникам. Саме таким і став для нас новий проект, який здобув назву Beretta Club.

Beretta Club – це не просто місце зустрічі власників зброї легендарного бренду Beretta. На шляху від зародження ідеї до її реалізації стало зрозуміло, що Beretta Club доведеться стати платформою для обміну думок, для усвідомлення сучасності та майбутнього стрілецької спільноти в Україні.

Ми хочемо надати кожному із наших клієнтів-власників зброї Beretta свободу діяти, проявити свій характер та поділитися власним досвідом. Об’єднати у товариство різних, але натхненних спільною справою людей – задача нелегка. Саме тому ми хочемо надати кожному прихильнику бренда Beretta можливість розкрити свою особистість і віддячити йому за це!

Сподіваємося, що можливості, які відкриватимуться з Beretta Club припадуть усім прихильникам бренда Beretta до душі і спонукатимуть до активної взаємодії. Представники компанії Stvol, заручившись підтримкою колег з компанії Beretta, завжди залишатимуться на зв’язку та надаватимуть увесь необхідний сервіс для своїх клієнтів.

Станьте членом товариства Beretta Club вже зараз! Реєструйтеся за посиланням beretta-club.com.ua та отримайте чисельні привілеї та винагороди для членів Beretta Club:

  • Технічна підтримка онлайн
  • Медіа база з постійним оновленням контенту
  • Персональні пропозиції та знижки для членів Beretta Club
  • Форум та спілкування з однодумцями
  • Реєстрація та особистий кабінет

Тож не забудьте поділитися цією новиною зі своїми друзями та розповісти свою історію Beretta!
Чекаємо на вас у Beretta Club!
З найкращими побажаннями,
Команда Beretta Україна

Возврат к спискуРуc  |  Укр  |  En
Интернет магазин