Помпа у кожен дім
Питання самооборони обговорюється дедалі більше і вічне питання: “Яка зброя найкраща для самооборони?” - лунає все частіше. Це питання досить риторичне, і однозначної відповіді на нього немає, бо треба брати до уваги багато факторів. Але у суспільстві вже склалась думка, що класичний варіант - це помпова рушниця.

Є думка, що якби в кожному домі була рушниця - кількість розбійних нападів, та пограбувань домівок звелась би до мінімуму. Скоріш за все так і є, та що ж зупиняє людей від покупки зброї, адже законодавство це дозволяє?Також багато варіантів, і один з них - це міф, що рушниця коштує дорого. Це не так, адже помпову рушницю можна взяти за ціною смартфона. Сьогодні ми розглянемо одну з найбільш популярних помпових рушниць в Україні - Huglu Atrox Tactic.

Це класична помпова рушниця, але в осучасненому, тактичному виконанні. Вона має характерний телескопічний приклад, що дозволить настроїти його довжину в залежності від ваших анатомічних особливостей, а також в залежності від пори року(зазвичай треба час, щоб змінити вкладку, коли на вас теплий одяг). Приклад має відсіки для розміщення 4-х патронів 12-го калібру. На практиці це буде досить незручно, тому ця опція скоріш для естетики зовнішнього вигляду вашої зброї. Також на прикладі встановлено м’який потиличник, для зменшення вплив віддачі у плече, який ну дуже нагадує потиличник від Benelli Comfort. Руків'я має анатомічну форму, з виїмкою під пальці, для міцного хвату. Кнопка запобіжника вироблена з металу, для більшої надійності.

На ствольну коробку рушниці вже з заводу встановлена планка Піканні, що дозволить за потреби встановити додатковий прицільний пристрій. До речі, “з коробки” вже встановлено діоптричний приціл (цілик “ghost ring” + червона мушка зі світлонакопичуючим елементом).Цілик регулюється по вертикалі та горизонталі, тож ви зможете пристріляти вашу зброю для максимально точних влучень.

Рушниця має три антабки для встановлення ременя: на прикладі,  між прикладом та ствольною коробкою, та на трубці магазину.

До речі товщина стінок патронника становить аж 7-мм.Така товщина конструкції значно збільшує живучість рушниці. У порівнянні з більшістю бюджетних помпових рушниць - вікно заряджання збільшене, для швидшого заряджання зброї.

Цівка рушниці має спеціальні насічки, для міцного і надійного хвату у дощ, спітнілою рукою, або у рукавичках. Наприкінці ствола встановлений дтк, який зменшує підкидання  при стрільбі.

Рушниця представлена  у декількох версіях:

Класичний чорний, тактичний варіант.

ATROX TACTIC BLACK TELESCOPIC STOCK 12/47 СМ РУЖЬЕ ГЛАДКОСТВОЛЬНОЕ HUGLU 7+1 TR

Такий самий чорний варіант, але з додатковим кожухом на стволі, який збереже вас від опіку при інтенсивній стрільбі (Наприклад на полігоні під час тренування). Це буде великою перевагою для стрільців з практичної стрільби, які часто при переміщенні назад розгортаються і тримають зброю однією рукою, за ствол.

ATROX TACTIC PLUS BLACK TELESCOPIC STOCK 12/47 СМ РУШНИЦЯ ГЛАДКОСТВОЛЬНА HUGLU 7+1

А також у кольорі Хакі.

ATROX TACTIC KHAKI TELESCOPIC STOCK 12/47 СМ РУШНИЦЯ ГЛАДКОСТВОЛЬНА HUGLU 7+1