Малюк для прихованного носіння
Якщо ви цікавитесь пістолетами, то мабуть не один раз натикалися на такий термін як “Subcompact”. Дословно це слово перекладається як малогабаритний,але в чому ж перевага пістолетів цих розмірів? Давайте розглянемо:

Виробники зброї виготовляють ці пістолети для скритого носіння працівників правоохоронних органів, а також цивільних громадян які потребують приховано носимої зброї з високими бойовими якостями. Компактність, безпека та високі бойові якості цих пістолетів забезпечуються його конструкцією, якісними матеріалами та продуманим компонуванням вузлів та механізмів. Малогабаритні пістолети найбільш комфортні для повсякденного носіння на тілі за рахунок малої ваги та габаритів. Якщо ви віддаєте перевагу Full Size (повнорозмірним) пістолетам по типу Glock 17,або Sig Sauer P-320 та багато рухаєтесь протягом дня, то, по-перше вага 800-1000 грам на ремені буде відчуватись з не найкращої сторони вже за пів години такого носіння, а по-друге, скрити такий пістолет під, наприклад футболкою влітку буде досить таки складно. Наприклад порівняймо Glock 17 та Glock 43.

Full-size пістолети мають свої переваги,та окреми задачі. Subcompact-версії не доставлять дискомфорту при носінні. Давайте ж розглянемо найбільш популярні версії та порівняємо розміри:

CZ P-10 M

Літера М у назві моделі розшифровується як "мікро", що цілком описує справжнє позиціювання. Інженери компанії CZ, при проєктуванні P-10 M, вирішили, по можливості, зберегти всі ключові особливості сімейства P-10 і в новинці, попри радикальну мініатюризацію. Автоматика нічим не відрізняється від класичного повнорозмірного P-10. Затвор P-10 M виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі та піддається процесу азотування (азотна цементація), що надає зброї високу корозійну стійкість та стійкість до механічних поверхневих пошкоджень.Пістолет комплектується двома магазинами на 7 патронів.

СПОРТИВНИЙ ПІСТОЛЕТ CZ P-10 M 9X19, 7RND

Glock 43x

Цей пістолет від відомого австрійського виробника зброї Glock який був презентований ще у 2015 році, і став першим компактним пістолетом марки “Glock”під патрон 9х19 мм Парабелум з однорядним магазином.Саме завдяки однорядному магазину на 6 набоїв, його ширина не перевищує 26 мм, а це означає, що він відмінно підійде для прихованого носіння. До того ж він має всі відмінні характеристики «дорослих» моделей, включаючи УСМ Safe Action. Але згодом тенденція на ринку зброї змінилася, вимагаю більше місткість магазину, і так з'явився subcompact пістолет Glock 43X,вже з 10-зарядним магазином(до речі їх іде два у базовій комплектації).

GLOCK 43

FN 503

Якщо вже ми заговорили про пістолети з 6-зарядним магазином, то не можна не відмітити модель 503 від бельгійського виробника FN Herstal. Це Subcompact пістолет з ударниковим УСМ, який був створений на базі моделі FN 509.Всі органи керування (Кнопки скидання магазину, та затворної затримки) – збільшені, щоб ними було зручно користуватись під впливом стресу. Пістолет комплектується двома магазинами на 6 та 8 патронів.

СПОРТИВНИЙ ПІСТОЛЕТ FN503 9 ММ

HS H11

Усі ми чули про легендарну компанію Springfield.Наприкінці 2001 року компанія Springfield Armory стала ексклюзивним імпортером хорватських пістолетів від компанії  "HS product"у США, і в США пістолети зараз продаються під позначенням Hellcat(американська копія Хорватського Н11). Це класичний компактний страйкер з принципом роботи автоматики З його коротким стволом, довжиною 3.1 дюйма (7,9 см), та компактним розміром, пістолет ідеально підходить для тих, хто шукає надійну зброю для самооборони в умовах обмеженого простору. Цей пістолет має два змінні магазини місткістю на 11 та 13 патронів 9 мм калібру.

СПОРТИВНИЙ ПІСТОЛЕТ HS H11 9*19

Sig Sauer P365

P365 — це класичний страйкер із затвором із неіржавної сталі, обробленим чорним нітроном, та рамкою з неіржавної сталі що робить пістолет більш стійким до корозії. Пістолет комплектується двома 10-зарядними магазинами, а також прицільними пристроями XRAY3 Day/Night з  тритієвими вставками (ці вставки підсвічуються у темряві). На сьогодні ця модель займає перше місце з продажу на американському ринку у класі Subcompact.

SIG SAUER P365

Beretta APX-A1 Carry

Пістолет Beretta APX Carry був спеціально розроблений італійцями для тих, кому потрібна максимальна скритність носіння, в поєднанні з простотою в експлуатації, а також високої якості пістолетів сімейства APX. Слайд пістолета має впізнавану насічку для надійної маніпуляції під впливом стресу. Рамка покрита протиковзною насічкою, що забезпечить надійний хват навіть мокрою рукою. Пістолет має декілька кольорових версій, роблячи ваш пістолет вишуканим.

BERETTA APX CARRY

Як ви бачите, асортимент пістолетів Subcompact досить широкий. Тож на що звернути увагу при виборі пістолета?

Перш за все треба спробувати потримати кожен з них. Усі ці пістолети поєднує загальна компактність розміру, але кожен має свою неперевершену форму, насічку, кут нахилу рукоятки та підбір найбільш комфортного для вас (за хватом) пістолету залежить перш за все від ваших анатомічних особливостей.

Місткість магазину - як ви помітили вона варіюється від 6 до 10 набоїв у магазині.

Прицільні пристрої - на це треба звернути увагу та обрати в залежності від ваших потреб, звичок у прицілювання, а також навичок.Кожен приціл має свої переваги, та недоліки та кардинально відрізняються формою. Наприклад:

 

Тож чекаємо Вас у мережі магазинів Stvol, де ви зможете переглянути усі ці пістолети наживо!

Товари статті