FN-509 - пістолет для будь-яких задач
Коли ми чуємо абревіатуру FN - в багатьох одразу виникає асоціація з легендарною гвинтівкою SCAR , або з автоматом FAL з фільмів 90-х років. Але сюди не можна не додати й легендарний пістолет цієї компанії - FN 509.

Даний пістолет був підготовлений для участі в Американському тендері “Modular Handgun System”(метою якого була заміна пістолета Beretta M-9 в армії США) зайнявши своє місце серед таких відомих моделей як Sig Sauer P320, Beretta APX та інших.
FN 509 - це класичний страйкер (безкуркова конструкція) з рамкою, виробленого з ударостійкий матеріалу, в яку вставлено сталеве «шасі», що несе на собі деталі ударно-спускового механізму та напрямні затвору. Автоматика пістолета працює за принципом використання віддачі при короткому ході ствола. Ствол виготовлений методом холодного кування, це найбільш популярний метод виробництва стволів, який гарантує високу якість виробу та точність пострілів. Вага виробу лише 737 грамів.

Ударно - спусковий механізм цього пістолету має автоматичний запобіжник спускового гачка, що унеможливлює вірогідність випадкового пострілу. Спуск двоступеневий з м`яким холостим ходом, дозволяє робити ресети навіть новачку, що значно прискорить швидкість стрільби.

Пістолет амбідекстерний і має двосторонню та лівосторонню кнопку скидання магазину, та двосторонній важіль скидання затворної затримки для комфортного використання як правшою, так і лівшею. Пістолет має стандартні прицільні пристрої, але за необхідністю вони можуть бути змінені, наприклад на тритієві для влучної стрільби у темряві: МУШКА + ЦІЛИК TRIJICON HD SET ORANGE ДЛЯ ПІСТОЛЕТІВ FN 509

Слайд має насічку, яка значно спрощує маніпуляції з ним. Насічка присутня також на руків'ї, гарантуючи надійність хвату у дощову погоду або мокрою рукою. До речі задня накладка на руків'я змінна, та представлена у двох розмірах (додаткова накладка також присутня у комплектації з пістолетом). До речі, також у комплекті з виробом йдуть два магазини на 17 патронів.

Під стволом пістолет має планку Пікатінні, яка дозволяє встановити додатково ліхтар.У 2021 році варіант пістолету FN 509 MRD-LE був прийнятий на озброєння поліцейським департаментом Лос-Анджелесу (LAPD), а як ми знаємо - американці дуже ретельно ставляться до переозброєння та обирають для своїх службовців лише найкраще.

Попередні записи