Benelli Cup
11 июня 2019

Benelli Cup

Ми раді повідомити вам, що 3 серпня 2019 року компанія STVOL разом з компанією Benelli Armi S.p.A. запрошують всіх бажаючих взяти участь у відкритому турнірі практичної стрільби по правилам МКПС, який відбудеться на території стрільбища "ПРАКТИКА" (Київська обл., с. Капітанівка, вул. Лісова, 1-Г). Протягом 10 років, компанія STVOL спільно з компанією Benelli Armi S.p.A. розвивають і роблять безцінний внесок в практичну стрільбу. Кубок Бенеллі або Benelli Cup по праву визнаний найяскравішою збройовою подією року не тільки в Україні, а й за її межами. Змагання які збирають щороку кращих стрільців з різних країн, серед яких світові і європейські призери. 

Практична стрільба за правилами МКПС є найстарішою спортивно-стрілецькою дисципліною в Україні і з кожним роком стає все більш популярною серед стрільців. Точність, потужність, швидкість і що не менш важливо, безпека, саме ці якості є основними в цій дисципліні. Саме на цьому матчі можна буде побачити останні розробки зі світу гладкоствольних рушниць, де кожна деталь зброї та екіпіровки стрілка служить лише одній меті - зробити його швидше і точніше. А складні і різноманітні вправи змушують стрільців винаходити найбільш витончені схеми їх проходжень.  

Що ж буде представляти кращий український турнір з практичної стрільби 2019 року? Всі учасники будуть розділені на 9 сквадів по 10 чоловік. Виконання стрілецьких дисциплін буде проводитися, таким чином, що кожен стрілок по черзі повинен пройти всі дистанції! Суддівство буде здійснюватися досвітньою бригадою спеціалістів.
   
Класи зброї: 
“Standard” 
Примітка - в класі «Стандарт» дозволено застосування напівавтоматичних гладкоствольних рушниць з трубчастим підствольним магазином. Заборонені електронні приціли, ДТК і пристосування для прискореного заряджання («спід-лоадери»). 

“Standard-manual” 
Примітка - Заміна або модифікація подавача / зарядного вікна, якщо ніяка частина не виступає за межі стандартних габаритів зброї, дозволена. 

“Open” 
Знімні магазини, які будуть використовуватися учасником на вправі, не повинні містити більше 10 патронів на момент Стартового Сигналу. Проте, оригінальні знімні магазини з максимальною ємністю аж до 12 патронів допускаються. Магазини не повинні бути скріплені кліпсами, стрічкою або за допомогою іншого кріплення. В зброю з незнімним магазином на момент початкової зарядки може бути заряджено до 14 патронів. 

“Modified” 
Примітка - Модифікації або пристосування до основи зарядного вікна для полегшеного заряджання, дозволені «спід-лоадери». Такі модифікації або пристосування не повинні перевищувати 75 мм в довжину і не повинні виступати більш ніж на 32 мм в будь-яку сторону від ствольної коробки. 

Вимоги до класів: згідно з потоковими Правилами IPSC та ФПСУ. 
Категорії стрільців: загальна, юніори, леді, сеньйори та суперсеньйори. 
В матчі можуть приймати участь: члени ФПСУ, члени та кандидати в члени практичної (IPSC, МКПС) та прикладної (IDPA, ВФПСВС) стрільби, а також інші члени стрілецьких клубів за рекомендацією їх керівників. 
Участь безкоштовна для леді, юніорів та суддів, працюючих на матчі. Для військових – 50%. Сплата реєстраційних внесків виключно за передоплатою. Оплата на матчі не приймається. 

Що на вас чекає крім змагань? 
Під час проведення основної програми будуть проходити різні додаткові активності: конкурси, презентації, майстер-класи. 
Унікальна можливість задати ваші запитання співробітникам компанії Benelli. 
Benelli Cup - не просто змагання на якому стріляють по мішеням. Уболівальників та відвідувачів кубку Бенеллі буде чекати виступ всесвітньо відомого трюкового стрілка Davide De Carolis, який продемонструє, на що здатний стрілок зі зброєю Benelli. 
Розіграші з унікальними подарунками. 
Презентації від топ-менеджера компанії Benelli, Andrea Luini. 

Кожен бажаючий для прийняття участі в турнірі, повинен зареєструватися не пізніше 29.07.2019 
Зареєструватися можна тут (https://practicarms.ua/event-1158-benelli-cup-2019.html
Розмір внеску за участь в турнірі складає 850 грн. 
Патрони оплачуються окремо. 
Вимоги до безпеки: неухильно виконувати правила безпечного поводження зі зброєю на стрільбищі, правила ФПСУ, МКПС та вимоги організаторів. Захист зору та органів слуху – обов’язково для всіх присутніх.

Возврат к спискуРуc  |  Укр  |  En
Интернет магазин