BARRETT REC7 GEN II
07 ноября 2017

BARRETT REC7 GEN II


Десять років тому, відома американська компанія Barrett представила свій карабін REC7, створений на платформі AR-15. Barrett REC7 спроектований з урахуванням американських військових стандартів. Взагалом, будь-яка продукція Barrett створюється з розрахунком на використання в найсуворіших умовах. Останні десять років ретельних досліджень та поліпшень призвели до створення другого покоління карабіна REC7.

Як стверджують у компанії Barrett, карабін REC7 Gen II проектувався, як зразок найвищої якості серед десятків схожих один на одного «арок». Це й не дивно, адже карабін повинен бути незамінним інструментом у руках, як американського поліцейського, так і солдата. Варто визнати, що як тільки ми особисто ознайомилися з REC7 Gen II, стало зрозуміло, що фахівці компанії Barrett не кидали слів на вітер.

Fore-end.jpg


     Перше на що ми звернули увагу - зручність хвата цівки. Barrett використовує нову цівку Gen II власної розробки, вироблену компанією Daniel Defense (також один з топових виробників гвинтівок на платформі AR-15). Цівка REC7 оснащена системою «KeyMod», яка дозволяє монтувати планки Picatinny на 3, 6 і 9 годин. Цівка досить вузька (дивно, оскільки під ним ховається поршнева система перезарядки) та має восьмикутну форму, що забезпечує дуже комфортний хват. Верхня планка Picatinny розташована уздовж всього «Аппера», що дає досить вільного простору для монтажу будь-яких прицілів (при установці прилада нічного бачення нерідко потрібен додатковий простір).

Нова цівка частково приховує хромований ствол холодного кування. Зрозуміло, «серце» гвинтівки вироблено безпосередньо на заводі Barrett. Ствол має середній контур (мова йде про його діаметр), твіст 1: 7 (добре працює з вагою кулі від 55 Грейн до 79 Грейн) та оснащений подавальною рампою як і у армійського зразка M4.

   
gasplug-lg.jpg

Газблок оснащений трьохпозиційним перемикачем під положення:
«Нуль» - після кожного пострілу перезарядка здійснюється вручну.
«ПБС» - в середньому положенні гвинтівка дозволить комфортно використовувати прилад зниження звуку «глушник».
«Стандартний вогонь» - штатний режим для напівавтоматичного стрільби без застосування ПБС.
Для перемикання положень газблока відмінно підходить «носик» кулі.
«Аппер» викуваний з високоміцного авіаційного алюмінію марки 7075 і оснащений затвором з 9310 сталі, яка має дуже високі показники твердості і зносостійкості.
Затворна группа була спеціально спроектована під поршневу систему перезарядки REC7, а не перероблена з затвора для системи DI, як часто роблять інші виробники. Відкидні прицільні пристосування Precision Reflex можна назвати одними з найбільш точних на ринку в своєму класі.

triggerguard-lg.jpg

«Ловер», як і «Аппер» викуваний з алюмінію тієї ж марки. Всі його внутрішні деталі відповідають армійському стандарту MIL-SPEC, як і двоступеневий ударно-спусковий механізм Geissele.Даний УСМ можна назвати найбільш перевіреним на практиці двоступінчастим механізмом. Карабін оснащений пістолетною рукояткою та запобіжною скобою MAGPUL, які відмінно підходять для використання у рукавицях. Приклад також MAGPUL, шестипозиційний.
Карабін має надстійкие покриття CERAKOTE. Компанія Barrett створила в себе спеціальну майстерню для покриття своїх виробів. Дана майстерня контролюється особисто фахівцями CERAKOTE, що гарантує найвищу якість та надійність.Карабін комплектується важким буфером H2, що забезпечує м'яку роботу автоматики і комфортну віддачу.При стрільбі, REC7 Gen II здався вам дуже збалансованною зброєю. Можна було б припустити, що важкий ствол буде переважувати вперед, але на практиці ніякого дискомфорту не відчувається.BARRETT добре попрацював з налаштуванням даного карабіна - при швидкій стрільбі, ствол майже не підкидає. У цьому чимала заслуга і дульного компенсатора PWS TRIAD.

Співробітники компанії BARRETT усіма силами намагалися зробити винятковий зразок зброї, а не просто чергову «арку». Можна сказати - у них вийшло.Багато професійних американські стрільців, яким пощастило познайомитися з карабіном першими, відзначали відмінну збалансованість зброї, відчуття високої якості і просто маніакальну увагу виробника до найменших деталей.
Якщо ви шукаєте AR карабін, який буде служити вам вірою і правдою, та котрому можна довірити своє життя, REC7 Gen II буде дуже гідним вибором.

Возврат к спискуРуc  |  Укр  |  En
Интернет магазин